برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
محصولات کشاورزی حبوبات

مرکز تجاری جبوبات ایران شرکت بازارگانی طاها

برای قیمت تماس بگیرید


توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۱۰-۰۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران

ما که هستیم…

شرکت بازرگانی بین المللی طاها با تلفیقی از دانش ، تخصص و تجربه به منظور ارائه محصولات متنوع و خدمات مناسب به مشتریانش تاسیس شده است.

از اهداف این مجموعه میتوان به عرضه مستقیم انواع حبوبات و همکاری با فعالان اقتصادی و تجار داخلی و خارجی به منظور تآمین و فروش اقلام متنوع حبوبات اشاره داشت ، که با بکارگیری بسترهای جدید و متخصصان ، در این حوزه امکان پذیر گردیده است .

چه کاری انجام می دهیم…

تیم تجاری ما ، در همکاری با کشاورزان ، تولیدکنندگان و واردکنندگان حوزه حبوبات ، ساختاری مبتنی بر اینترنت ایجاد کرده است تا مشتریان واقعی بتوانند با ما تماس گرفته و نیازشان را به سهولت برطرف نمایند.

چگونه کارهای خود را انجام می دهیم…

از اهداف اصلی ما ، ارائه خدمت به مشتریان کشوری خود می باشد . و برای دستیابی به این هدف ، ساختاری مبتنی بر اینترنت ایجاد کرده ایم ، زیرا امروزه اینترنت ، ساده ترین راه دسترسی مشتریان به ما می باشد .

باور ما…

ما براین باوریم که در چرخه تهیه و توزیع حبوبات ، کشور ما ، تا زمانی که محصول بخواهد به دست مصرف کننده نهائی برسد ، با معضلات بسیاری روبرو است . بدین لحاظ باورمان این است که این چرخه را کوتاه تر کنیم .

به همین دلیل در این شرکت ، مجموعه ای از افراد متخصص و با تجربه را گرد هم آورده ایم تا با تخصص و تجربه ای که دارند ، برای کوتاه کردن این چرخه معیوب و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، راهی بیابند تا ما از هر خانه و یا هر شهری در جهان در دسترس عموم مردم قرار بگیریم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن ، خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهیم و این امر نیازمند سخت کوشی بسیار و گذراندن روزهای سخت است .

اندیشه ما …

یقینآ یک فرد هر قدر که از اندیشه بزرگی برخوردار باشد ، به تنهائی نمی تواند مسیر درستی را پیش ببرد و به اهدافی برسد که برآوردن نیازهای مردم در اولویت آن باشد. بدین لحاظ معتقدیم که یک تیم متخصص به راحتی می توانند ، علاوه بر انجام دادن کار ، سهولت دسترسی را نیز در آن پیاده نمایند .

تیم حرفه ای ما ، روز به روز با افزایش دانش و تخصص و تجربه خود ، سعی بر آسان نمودن مسیر دسترسی مردم به شرکت بازرگانی طاها را دارند ، زیرا ما بر این اندیشه ایم که می باید فاصله کمی میان ما و مشتریان ما باشد .موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه