مرکز تجاری جبوبات ایران شرکت بازارگانی طاها

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۱۰-۰۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران

ما که هستیم…

شرکت بازرگانی بین المللی طاها با تلفیقی از دانش ، تخصص و تجربه به منظور ارائه محصولات متنوع و خدمات مناسب به مشتریانش تاسیس شده است.

از اهداف این مجموعه میتوان به عرضه مستقیم انواع حبوبات و همکاری با فعالان اقتصادی و تجار داخلی و خارجی به منظور تآمین و فروش اقلام متنوع حبوبات اشاره داشت ، که با بکارگیری بسترهای جدید و متخصصان ، در این حوزه امکان پذیر گردیده است .

چه کاری انجام می دهیم…

تیم تجاری ما ، در همکاری با کشاورزان ، تولیدکنندگان و واردکنندگان حوزه حبوبات ، ساختاری مبتنی بر اینترنت ایجاد کرده است تا مشتریان واقعی بتوانند با ما تماس گرفته و نیازشان را به سهولت برطرف نمایند.

چگونه کارهای خود را انجام می دهیم…

از اهداف اصلی ما ، ارائه خدمت به مشتریان کشوری خود می باشد . و برای دستیابی به این هدف ، ساختاری مبتنی بر اینترنت ایجاد کرده ایم ، زیرا امروزه اینترنت ، ساده ترین راه دسترسی مشتریان به ما می باشد .

باور ما…

ما براین باوریم که در چرخه تهیه و توزیع حبوبات ، کشور ما ، تا زمانی که محصول بخواهد به دست مصرف کننده نهائی برسد ، با معضلات بسیاری روبرو است . بدین لحاظ باورمان این است که این چرخه را کوتاه تر کنیم .

به همین دلیل در این شرکت ، مجموعه ای از افراد متخصص و با تجربه را گرد هم آورده ایم تا با تخصص و تجربه ای که دارند ، برای کوتاه کردن این چرخه معیوب و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، راهی بیابند تا ما از هر خانه و یا هر شهری در جهان در دسترس عموم مردم قرار بگیریم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن ، خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهیم و این امر نیازمند سخت کوشی بسیار و گذراندن روزهای سخت است .

اندیشه ما …

یقینآ یک فرد هر قدر که از اندیشه بزرگی برخوردار باشد ، به تنهائی نمی تواند مسیر درستی را پیش ببرد و به اهدافی برسد که برآوردن نیازهای مردم در اولویت آن باشد. بدین لحاظ معتقدیم که یک تیم متخصص به راحتی می توانند ، علاوه بر انجام دادن کار ، سهولت دسترسی را نیز در آن پیاده نمایند .

تیم حرفه ای ما ، روز به روز با افزایش دانش و تخصص و تجربه خود ، سعی بر آسان نمودن مسیر دسترسی مردم به شرکت بازرگانی طاها را دارند ، زیرا ما بر این اندیشه ایم که می باید فاصله کمی میان ما و مشتریان ما باشد .

موقعیت

تهران
نظر بنویسید
تصویر نمایه
tahatradeco
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید