برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۲-۱۷
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : مشهد، شهرک صنعتی توس،اندیشه 8، گلاب افشار

اولین در استان خراسان

ایرانیان نخستین کسانی بودند که از گذشته‌های دور به ویژگی‌های خوراکی و درمانی عرق حاصل از تقطیر گیاهان و گل سرخ (محمدی) پی برده‌اند. طبق اسناد بین‌المللی، مبداء تولید گلاب، ایران بوده است، ابن سینا، تحقیقات وسیعی در مورد استخراج اسانس‌ها به روش تقطیر داشته‌است. گلابگیری و استحصال عرقیات در گذشته در بسیاری از شهرهای کشور بالاخص در مرکز کشور رواج داشته است.

در قرن پیش که هنوز موج صنعتی شدن به ایران نرسیده بود، اجداد ما گلابگیری و تولید عرقیات را به صورت سنتی و با ابزارآلات ابداعی،در سال ۱۲۴۰ در شهر مقدس مشهد آغاز کردند، نسلهای قبلی حتما خاطراتی از کوچه گلابگیرها یا کوچه افشار در خیابان امام خمینی فعلی دارند، این شغل نسل به نسل منتقل شد و هر نسلی ابداعی در این کار کرد و محصول جدیدی اضافه کرد و دستگاه تقطیر جدیدی ساخت تا به دوران معاصر رسید. سبک زندگی عوض شد و کار ما هم بایستی تغییری کلی میکرد و به قول امروزی ها به روز میشد. این شد که گلابگیری افشار تبدیل شد به کارخانه گلاب و عرقیات افشار.

زمینی در شهرک صنعتی توس تهیه شد و پس از ساخت ساختمان، کارخانه با دستگاه های مدرن که طراحی آن توسط خودمان انجام شده است و با کمک صنعتگران بومی و غیربومی، تجهیز شد. برای هر چه علمی تر شدن تولید و مطابقت با استانداردهای روز، آزمایشگاه مجهزی در محل کارخانه احداث شد تا دانش آموختگان شیمی، داروسازی، تغذیه و گیاهان دارویی بر فرایند تولید نظارت کنند.

بدیهی است بهترین نتیجه با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب برای تقطیر حاصل میشود، از اینرو با همکاری کشاورزان و مهندسین کشاورزی اکثر گیاهان مورد استفاده توسط شرکت و با نظارت مستقیم کشت و برداشت می شود.

سته بندی از مهمترین قسمت های عرضه محصول است، از اینرو ظروف با لیتراژ استثنایی و طراحی خاص برای محصولات در نظر گرفته شد تا جذابیت ظاهری کالا نیز به کیفیت و تجربه تولید افزوده شود. حال تولیدات ما با بهترین کیفیت، از بهترین مواد اولیه، بدون هیچ گونه افزودنی، صد در صد طبیعی و خالص، با قیمتی مناسب در سراسر کشور عزیزمان در دسترس شماست.

آنچه ما را به ادامه راه امیدوارتر میسازد استقبال روزافزون شما عزیزان است.

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

مشهد، شهرک صنعتی توس،اندیشه 8، گلاب افشار
نظر بنویسید
تصویر نمایه
afshar
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید