برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
خدمات خدمات بازرگانی، صادرات و واردات

شرکت خدماتی بازرگانی ثمین اطلس ایرانیان


توضیحات
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۹-۰۴
موقعیت : اصفهان میدان نقش جهان ضلع شرقی مسجد شیخ لطف الله بن بست باغ خلفا مجموعه گردشگری حیات

شرکت خدماتی بازرگانی ثمین اطلس ایرانیان (سهامی خاص ) فعالیتهای خود را با ارزش آفرینی بازرگانی با بهره گیری از زیرساختهای فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۹ و با رویکرد تخصصی صادرات محصولات و فرآورده های کشاورزی و غذایی آغاز نمود.

ثمین اطلس ایرانیان با خلق راهکارهای نوین و بهره گیری از کارشناسان متعهد و مجرب ارزش آفرینی را از طریق فعالیت در صادرات و خلق بازارهای جدید و ماندگار برای محصولات مرغوب ایرانی می داند و با طراحی و اجرای طرحهای صادراتی شاخص، رعایت قوانین ملی و استانداردهای صادراتی می کوشد تا شرایط اقتصاد مزیتی را برای تولید کنندگان و کشاورزان عزیز مهیا کند.

در این راستا با بهره گیری از روشهای مدرن مانند استفاده از تحقیقات علمی، مطالعات و بازارسنجی میدانی، استفاده از نیروهای متعهد مقیم در بازارهای مقصد و نیز برقراری ارتباطات موثر و حضوری و شرکت در نمایشگاه ها برای پیشبرد و صادرات محصولات تولید ایران همت می نماید.

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب، متعهد، متخصص و مسلط به بروزترین روش های تجارت بین الملل و داخلی موفق به کسب رتبه ۴ شرکت مدیریت صادرات از سازمان توسعه تجارت و کسب مقام صادرکننده نمونه استان اصفهان در سال ۱۳۹۶ و صادرکننده قابل تقدیر در سال ۱۳۹۷ شده است.

رضایت مندی تولیدکنندگان و شرکای تجاری این شرکت در زمینه های واردات، صادرات، ترخیص، حمل و نقل کالا و ارایه ی مناسب ترین راه کارهای صادراتی بر اساس آخرین تغییرات قوانین بین المللی باعث ایجاد شبکه قوی از تامین کنندگان داخلی و خریداران خارجی برای این شرکت گردیده است.

ثمین اطلس ایرانیان مصمم است تا راهکارهای صادراتی خود را با استفاده از آخرین و مدرنترین فناوریها، تجهیزات و روشها ایجاد نماید و با بهره گیری از سامانه های نوین مدیریتی و فنی در حوزه های کشاورزی و غذایی، بازارهای رقابتی صادراتی را برای استفاده و بهره مندی تولیدکنندگان داخلی تسهیل نماید.موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه