برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نهال نهاده های کشاورزی، دام، طيور و آبزيان

نهالستان اروم نهال

برای قیمت تماس بگیرید


  • اشتراک گذاری
  • مورد علاقه
  • گزارش
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۱۲-۰۷
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : جاده میاندوآب - بوکان

مجموعه اروم نهال با مدیریت نعیمیان و قاسمی با بیش از چند سال تجربه در زمینه نهال کاری ، نهال فروشی ، خرید نهال و احداث باغات میوه در قطب تولید نهال کشور در شهرستان میاندوآب فعالیت دارد.

این مجموعه سالانه ۲ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی مثمر و غیر مثمر زیر کشت دارد که سالانه حدود ۵۰۰۰۰ اصله نهال شناسنامه دارو مجوزدار تولید وبه داخل وخارج از کشور صادر می کند.

خدمات مشاوره رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک احداث باغ و جنگل در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این مجموعه می باشد . کلیه نهال های این نهالستان زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کادر فنی مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر می گردد.

نهال های تولید شده در نهالستان نمونه شامل تولید انواع نهال گردو پیوندی اعم از گردوی چندلر و گردوی فرنو و انواع گردوی دیرگل و گردو خوشه ای در فضای بسته و همچنین انواع نهال هلو – انواع نهال سیب – انواع نهال زردآلو – انواع نهال گلابی – انواع نهال شلیل – انواع نهال انگور – نهال فندق – نهال پسته – نهال به – انواع نهال گیلاس و انواع نهال های بادام دیرگل اععم از بادام فرانیس ۴۳۵ بادام دیرگل تونو و بادام شاهرود ئو انواع غیر مثمر و مثمر برای احداث باغ میوه و فضای سبز می باشد .

کلیه نهال های این مجموعه ، استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشاء آن غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماریها.و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه دار تولید گردیده است.موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه