برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۱۱-۲۲
موقعیت : رودسر - رحیم آباد - ابتدای جاده سفید آب - مجموعه چای شمال

مجموعه چای شمال، توسط برادران درویش و با برند “چای مهرافروز”در سال ۱۳۹۳ راه اندازی گردیده است و با افتخار اعلان می کند که بدون هیچ گونه واسطه ای، چای ناب و خالص ایرانی را در اختیار تمام مخاطبان چای اصیل ایرانی در سرتاسر کشور ارائه می نماید.

به منظور رفع هرگونه ابهام در خرید چای اصیل ایرانی و مورد دلخواه هموطنان عزیز، فروشگاه اینترنتی چای شمال با اراده کامل افتخار آن دارد که با مد نظر قراردادن شیوه کار تلاشگران بومی و بی دریغ چای شمال، در زمینه دسترسی آسان و عرضه سریع چای خالص و طبیعی ایرانی فعالیت نماید. این مجموعه در راستای رفتار احترام آمیز در ارتباط با توزیع چای در بین هموطنان عزیز، علاوه بر حضور در کارخانه و اطمینان از کلیه مراحل کنترل کیفی تولید چای، خود بطور مستقیم در تهیه و تولید و بسته بندی چای طبیعی ایرانی نظارت داشته و افتخار می کند که با چای تولید شده به شیوه بومی، این محصول پاک و خالص ایرانی (با خاصیت های منحصربفرد و فراوان دارویی و پزشکی)، شفافیت و سلامت بیشتر را چاشنی فعالیت خود بنماید.

فروشگاه اینترنتی چای شمال در راستای ایفای ماموریت خویش، ازهرگونه تجمل گرایی و شکیل سازی ظاهری (خدای ناکرده گمراه کننده) دوری جسته و تمام تلاش فروشگاه برآن است که هموطنان عزیز آنچه را که درفضای مجازی سفارش و خرید مشاهده می نمایند دقیقا با همان خصوصیات، درفضای حقیقی دسترسی داشته باشند و ضمن ایجاد اعتماد و احساس رفتاراحترام آمیز متقابل، کرامت انسانی بیشتری در استمرار رابطه فی مابین فروشگاه آنلاین خرید چای شمال با مشتریان عزیز درآینده محفوظ بماند. با یاری خداوند بزرگ و با همکاری دو طرفه هموطنان گرانقدر و مجموعه چای شمال، به آینده ای امیدوارگردیم که همه هموطنان عزیز با خواص شگفت انگیز و بسیارفراوان گیاه چای خالص و بدون افزودنی شیمیایی ایرانی بطورکامل آشنا گشته و روزی برسد که نوشیدنی سالم چای شمال را جایگزین انواع دیگر نوشیدنی های ناخالص و غیر طبیعی و غیرمفید دیگر بنمایند.

درباره چای شمال | درباره چایی ایران | درباره آموزش درست کردن چایی | درباره قیمت چایی | درباره چای سالم و خالصما یکی از فروشگاه های آنلاین پیشرو در حوزه فروش چای خالص و باکیفیت ایرانی در کشور می باشیم که از سال ۱۳۹۳ با رویکردی نوین در فروش چای ایرانی فعالیت می کنیم. فعالیت محوری ما به طور عمده فراهم نمودن بستری برای معرفی و آشنایی بیشتر هموطنان عزیز با چای خالص شمال می باشد و همچنین فراهم کردن شیوه های آسان دسترسی به چای مرغوب شمال از طریق بستر اینترنت می باشد. ما با پیش روی قرار دادن مولفه های اساسی چون “مرغوب بودن” و “کاملا طبیعی بودن” به همراه پاسخگویی به موقع در کمترین زمان ممکن، در پی جلب رضایت مشتریان خود می باشیم. صداقت در کار و پاسخگویی به شیوه های مختلف به مشتریان و ارائه چای باکیفیت و کاملا خالص با قیمت نزدیک به قیمت کارخانه (به اضافه هزینه های ارسال و پست) و بسیار مقرون به صرفه باعث گردیده است فروشگاه آنلاین چای شمال، کامل‌ ترین فروشگاه اینترنتی حال حاضر بازار ایران در حوزه چای داخلی و سالم می باشد.

مجوزهای مجموعه چای شمال:

دارای مجوز از سازمان جهاد کشاورزی

دارای مجوز از وزارت کار و رفاه و تامین اجتماعی

دارای پروانه بهره برداری به شماره ۱۸/۱۶/۶

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

رودسر - رحیم آباد - ابتدای جاده سفید آب - مجموعه چای شمال
نظر بنویسید
تصویر نمایه
ShomalTea
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید